דק אורן

דק אורן

דק אורן שנמנה על סוגי הדקים הנפוצים והמבוקשים ביותר בישראל משמש בבתי אב ובבתי עסק רבים. לדוגמא, את הדקים הללו ניתן למצוא בחצרות של בתים פרטיים, במרפסות, על דירות גן, בבתי מלון, גני אירועים, שטחים ציבוריים, בתי קפה ומסעדות. במחסן העצים של ניסים פרג’ון תוכלו למצוא מבחר מרשים של סוגי דק אורן משובחים, מחוטאים ומהוקצעים עבור כל מטרה, בכל קנה מידה, ועבור כל סוגי הלקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי.

 

היתרונות של דק אורן

 

הסיבה להיותו של  דק אורן כה מבוקש ונפוץ בישראל טמונה באיכויותיו הרבות. ראשית, מדובר בדק איכותי ואמין בעל חזות אלגנטית, שבהשוואה לסוגי דקים אחרים אינו יקר בשל היותו עשוי מעץ שכיח ביותר בתעשיית העצים בעולם. כמו כן, זהו דק שיכול לשאת משקלים כבדים מאוד של בני אדם, חפצים ורהיטים מבלי שייגרם לו נזק.  מעבר לכך, מדובר בעץ רך מאוד ונוח לעבודה, מה שמאפשר את התאמתו בקלות לכל גודל וצורה של מתחם. יחד עם זאת, יש לדעת כי דק מעץ אורן בלתי איכותי עלול לסבול מנזקי שחיקה, מזיקים ורטיבות. לכן אנו מחזיקים רק דקים משובחים שעברו תהליכי הקצעה וחיטוי מלאים השומרים ומגנים על הדק, והופכים אותו למוצר שימושי למשך שנים רבות.

 

סוגי דק אורן

אנו מחזיקים במגוון סוגים של דקים מאורן המוצעים בעובי של 32 מ”מ וברוחב 140 מ”מ. כמו כן, אנו מייבאים גם דק אורן בגוון טיק המיוצר בגרמניה, בעל צד אחד חלק והשני מחורץ. הדקים הללו מגיעים בעובי של 25 מ”מ, ברוחב 142 מ”מ ובאורכים של 3-4 מטרים.

 

הזמנת דק אורן אמין ואיכותי

המעוניינים לרכוש דקים איכותיים, אמינים ועמידים מעף אורן, מוזמנים ליהנות מניסיונה של חברה ותיקה הפועלת בשוק כבר מעל ל- 3 עשורים. המוניטים המצויין שרכשנו ואמינתו המוכחת מתבטאים בשורה ארוכה של לקוחות חדשים וחוזרים, ואנו מזמינים גם אתכם ליהנות משירותינו. לפרטים והזמנות צרו קשר עם חברת ניסים פרג’ון בטלפון 09-8617059.