פרג'ון שואפת להבטיח כי שירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלות. farjun.co.il השקיעה כמות משמעותית של משאבים בכדי לסייע להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ו עצמאות.

נגישות באתר מנגיש את הווידג'ט נגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- farjun.co.il לשפר את תאימותה להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות ניתן להפעיל את תפריט הנגישות farjun.co.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן לרגע שתפריט הנגישות נטען בשלמותו.

Disclaimerfarjun.co.il ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את הנגישות לאתר ולשירותיה מתוך אמונה כי חובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לאלו מאיתנו מוגבלים.

במאמץ מתמשך לשפר ולפתור בעיות נגישות באופן שוטף, אנו גם סורקים באופן קבוע את farjun.co.il באמצעות סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו. למרות מאמצינו להנגיש את כל הדפים והתכנים ב- farjun.co.il, יתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זו עשויה להיות תוצאה של לא מצא או זיהה את הפיתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך אם אתה נתקל בקשיים עם תכנים כלשהם ב- farjun.co.il או זקוק לעזרה בכל חלק באתר שלנו, אנא פנה אלינו בשעות הפעילות הרגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע.

צור קשר אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או זקוק לעזרה, אנא פנה לתמיכת הלקוחות