משטח עבודה למטבח

משטח עבודה למטבח

בשוק של ימינו קיים היצע נרחב של משטחי עבודה למטבח, הנבדלים זה מזה באיכותם, בחומרי הגלם שלהם, בגודלם וצורתם. על כן, כל אחד מכם יכול לבחור את משטח העבודה למטבח שמתאים לצרכיו, בהתאם לסגנון הבית והמטבח, גודל החלל הנתון, צרכי והרגלי השימוש, ומסגרת התקציב הנתונה. בבואכם אלינו תזכו לסיוע מקצועי מטעם צוות המקום, שישמח ללוות אתכם בבחירה נכונה ומדויקת של משטח העבודה. זאת, לרבות כל העבודות הנדרשות לתכנונו ובנייתו, החל בעבודות אלומיניום לרהיטי מטבח ועד לבחירת סוג העץ או הקרמיקה.

 

סוגי משטחי מטבח נפוצים

אם אתם מחפשים אחר משטח עבודה למטבח כדאי שתכירו תחילה מספר סוגים עיקריים:

  • משטח שיש – מדובר במשטחי עבודה משיש או מחומרים דמויי שיש, הנחשבים לוותיקים והנפוצים ביותר בשוק. השיש עצמו נחשב למשטח עבודה טוב בזכות העובדה שאינו סופג לחות, ומפני שאפשר להעמיד עליו סירים רותחים. יחד עם זאת, משטחי שיש רבים הינם רגישים לשריטות וכתמים, ולכן יש הבוחרים בחומרים חלופיים כמו קוריאן – חומר גלם יותר חזק ועמיד לפגיעות.
  • משטחי עץ – אלו הם משטחים מעוצבים וייחודיים בעלי חזות יוקרתית וכפרית, העשויים ממשטח עץ גושני עבה מאוד, חזק ועמיד. המשטחים עוברים הליכי עישון ועיבוד מיוחדים שהופכים אותם למתאימים לסביבת המטבח.
  • משטחי נירוסטה – מדובר במשטחים יעילים שאינם נשברים או מחלידים, ומעניקים למטבח צביון אורבאני מודרני ועכשווי. משטחים אלו נפוצים מאוד במטבחים עסקיים ותעשייתיים, למשל בקרב מסעדות, בתי קפה, בתי מלון ומפעלים.

 

לדעת עוד על בחירת משטחי מטבח
משטח עבודה למטבח הינו מוצר פרקטי המאפשר עבודה נקייה, מהירה, נעימה ויעילה. יחד עם זאת, חשוב לבחור במשטח עבודה איכותי ומתאים העונה במדויק על צרכי בעליו. אנו בחברת ניסים פרג’ון מזמינים אתכם לדעת עוד על משטחי מטבח והתאמתם לבית. התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 09-8617059 והצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע ולכוון אתכם בבחירתכם.