פרזול בלום

פרזול בלום

אנו בחברת ניסים פרג’ון מקפידים לספק ללקוחותינו רק מוצרי איכות של החברות והיצרניות הטובות בעולם. זאת, בין אם מדובר בתחום הפרזול, הקרמיקה, פורמייקה, אלומיניום לרהיטים, או מוצרי עץ ולבידים. על מוצרי הפרזול האיכותיים שלנו נמנים בין היתר מוצריה של חברת בלום, שהפכה עם השנים לשם נרדף עבור קידמה ואיכות נטולת פשרות.

 

אודות מותג העל – פרזול בלום

פרזול בלום הינה חברה אוסטרית הנעזרת בטכנולוגיות פרזול המתקדמות ביותר בעולם. החברה מציעה פרזולים המעניקים פתרונות אחסון חכמים, אמינים, יעילים ומאוד נוחים לשימוש, והם שהפכו את בלום למותג על מוביל בתחומו. בתוך כך, החברה שמה דגש על הספקת מוצרי פרזול עם ריהוט המחובר אליהם בתנועה מושלמת, עם מכניקה מצויינת ועם פתרונות סגירה ופתיחה חכמים ופשוטים. מאחורי בלום הקיימת כבר משנות ה- 50 של המאה ה- 20 רשומים יותר מאלף פטנטים  שמקורם במחלקת הפיתוח והמחקר שלה, ומוצריה נמכרים בכל רחבי העולם בכמויות של מעל לאלף טון ביום. בנוסף, איכותה נובעת מכך שהיא מייצרת את כל מוצריה, ואינה נעזרת בשירותי מיקור חוץ בכל הקשור להליכי ייצור ופיתוח כאחד. גישה זו מאפשרת לבלום לספק מוצרי איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שעומדים בתקנים המחמירים ביותר בעולם.

 

מבחר עשיר של מוצרי פרזול

אצלנו תוכלו למצוא מגוון גדול של מוצרי פרזול בלום, המציעים לכם פתרונות איכות מודרניים עבור ארונות, חדרי אמבטיה ומטבחים. זאת, החל בידיות בשלל דגמים, דרך צירי דלתות ועוד שלל אפשרויות פרזול עבור מגרות, דלתות ומדפים חכמים.

 

להזמנות ופרטים נוספים
אם גם אתם רוצים להבטיח את איכות ארונות ומגרות המטבח שלכם, לנו בחברת ניסים פרג’ון יש את המענה המושלם עם מבחר מוצרי פרזול של בלום. לפרטים נוספים והזמנות צרו עימנו קשר בטלפון 09-8617059 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.